טיפים להשקעה Cryptocurrencies השקעות

 טיפים להשקעה Cryptocurrencies השקעות

המחיר של Bitcoin ושל Ethereum נסק למעלה בשנת 2017. השאלה היא אם יש מספיק פוטנציאל להמשיך להשקיע cryptocurrencies. כלומר, האם זה עדיין שווה לבחון cryptocurrencies כהשקעה או שזה מאוחר מדי?
או מסוכן מדי!!!

אחד השיקולים החשובים ביותר בהחלטה האם להשקיע זה האם בטוח להשקיע cryptocurrency? בעבר היו המון בעיות הבטחה שנפתרו במהלך השנים הראשונות, אין זה אומר שאין בעיות הבטחה כיום העלולות לגרום הפסדים כואבים למשקיעים. ניתוח מחירי היסוד, העליות והירידות החדות במחיר מטבעות הדיגיטליים cryptocurrency מביאות להזדמנויות השקעה גדולות ומניבות וכמו כן להפסדים כואבים ומהירים.

השקעה cryptocurrencies: טיפים, תובנות

1. השקעות Cryptocurrencies דומים השקעה בסחורות השקעה cryptocurrencies דומה מאוד בלהשקיע בסחורות. העובדה כי לסחורות יש שני "פנים". מצד אחד, הם נכסים המשמשים בעולם האמיתי. מתכות בסיסיות, למשל, משמשות בתעשייה. מתכות יקרות משמשות בתעשיית התכשיטים. בו בזמן, ניתן להשקיע את הסחורות באמצעות חילופי שוק פתוחים.

2. השימוש גדל כפי שמעיד שווי השוק הקולקטיבי שווי שוק של יותר מ $ 90B בשילוב כל cryptocurrencies בינתיים. זה כולל את כל cryptocurrencies הנסחרים: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ומאות מטבעות קטנים ולא ידועים. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, למשקיעים, הנה כמה נקודות התייחסות: שווי השוק של טסלה הוא 49B $, בואינג איירליינס $ 105B, קוקה קולה $ 172B (נתונים מעוגלים עבור מרץ / אפריל 2017).

3. השימוש הוא קריטריון מפתח למשקיעים כאמור ב מבוא, ניתוח נתונים בסיסיים הוא המרכיב העיקרי במתודולוגיה כדי לזהות הזדמנות השקעה הגון, לפי נתוני ההיצע, הביקוש ונפח המסחר על בסיס השימוש בעולם. שים לב גם איך Ripple, cryptocurrency אשר נועד להקל על התשלומים בין המוסדות הפיננסיים, ובכך, דוחף את עלויות העסקה למטה בצורה משמעותית. שימו לב כי נפח העסקאות בעולם עלה יחד עם שווי השוק המציין כי " cryptocurrencies הוא השקעה לגיטימית".

4. רק לאחרונה החלה מודעות cryptocurrencies, מיעוט מוחלט משתמש בהם . חשוב להסתכל על השימוש בעולם האמיתי כקריטריון מפתח כאשר שוקלים להשקיע cryptocurrencies, אז יש חדשות גדולות למשקיעים: הגל הגדול של המשקיעים בעולם עדין לא החל .

5. 80% מהמטבעות הדיגיטליים לא ישרדו!!! פארטו הוא אחד העקרונות האוניברסליים המעטים החלים בכל תחומי החיים, כולל בעולם ההשקעות. זה הכרחי עבור המשקיעים להכיר את הערך המוסף שנוצר, מנקודת מבט עסקית החברה, כאשר בוחרים cryptocurrencies להשקיע.

6. איפה אנחנו במחזור השוק? לאור נקודות הנתונים לעיל, אנו רואים כי אנחנו בשום מקום קרוב לנקודה קרוב לאופוריה על פי מחזור השוק המסורתי. זה אולי לא ממש כדאי לשקול Bitcoin כהזדמנות השקעה, למרות שהמחירים יכולים לנסוק למעלה. עם זאת, ישנם רבים אחרים cryptocurrencies אשר רק עכשיו מתחיל להיחשב על ידי עסקים, ממשלות, והחברה ברחבי העולם.

7. יצירת תיק ההשקעות עם מספר מצומצם של cryptocurrencies כמו בכל השקעה אחרת, המשקיעים צריכים ליצור תיק עם כמה cryptocurrencies, להשקיע רק בדברים שאתה מבין ולשמור על הרגשות שלך תחת שליטה הם עקרונות שצריך תמיד ליישם, בכל תיק השקעות.

8. Crypto לכסף, אל תשכח כי cryptocurrencies שלך ניתן להחליף בכסף מסורתי. נאמר אחרת, התיק שלך עם cryptocurrencies היא רק עוד דרך לאחסן מזומן, או החלפת crypto במזומן (כסף), לאורך זמן יתכן שינוי במגמה.

התייעצות ברשת


FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

חדשות נוספות

הרשם

לקבלת מידע על מטבעות דיגטליים