אתריום(Ethereum)

 מה זה אתריום ?

את'ריום היא פלטפורמת תוכנה פתוחה המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ'ין המאפשרת למפתחים לבנות יישומים מבוזרים. האם אתריום דומה לביטקווין? ובכן, סוג של, אבל לא ממש. כמו ביטקוין , את'ריום היא רשת בלוקצ'ין ציבורית מבוזרת.

אמנם יש כמה הבדלים טכניים משמעותיים בין השניים,
ההבחנה החשובה ביותר היא לציין כי ביטקוין ו את'ריום שונים באופן משמעותי בכוונה ויכולת. ביטקוין מציע יישום מסוים של הטכנולוגיה PTP בלוקצ'ין מערכת מזומנים אלקטרונית המאפשרת תשלומים מקוונים ביטקוין.  בעוד בלוקצ'ין ביטקוין משמש כדי לעקוב אחר הבעלות על המטבע הדיגיטלי (ביטקויןs), Blockereain את'ריום מתמקד הפעלת קוד התכנות של כל יישום מבוזר. 

 בלוקצ'ין אתריום, במקום כרייה עבור ביטקוין, הכורים לעבוד כדי להרוויח Ether, סוג של אסימון crypto כי דלקים ברשת. מעבר cryptocurrencyלסחור , Ether משמש גם על ידי מפתחי יישומים לשלם עבור דמי העסקה ושירותים ברשת את'ריום.


החידוש הליבה של את'ריום, ה- אתריום Virtual Machine (EVM) הוא תוכנה שלמה של טיורינג שפועלת ברשת את'ריום.זה מאפשר לכל אחד להפעיל כל תוכנית, ללא קשר לשפת התכנות נתון מספיק זמן וזיכרון. מכונה וירטואלית אתריום עושה את התהליך של יצירת יישומים בלוקצ'ין הרבה יותר קל ויעיל יותר מאי פעם. במקום לבנות בלוק מקורי לחלוטין עבור כל יישום חדש, את'ריום מאפשר פיתוח של אלפי יישומים שונים פוטנציאליים על כל פלטפורמה אחת.


אתריום מאפשר למפתחים לפתח יישומים מבוזרים. יישום מבוזר או Dapp לשרת מטרה מסוימת למשתמשים שלה. ביטקוין, למשל, הוא Dapp המספק למשתמשים שלה מערכת אלקטרונית המאפשרת תשלומים מקוונים ביטקוין. מכיוון שיישומים מבוזרים מורכבים מקוד שפועל ברשת בלוקצ'יין, הם אינם נשלטים על ידי כל אדם או ישות מרכזית.


התייעצות ברשת


FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

חדשות נוספות

הרשם

לקבלת מידע על מטבעות דיגטליים