10 טיפים היעילים ביותר על המסחר Cryptocurrency

 10 טיפים היעילים ביותר על המסחר Cryptocurrency

Cryptocurrency לוקח את העולם בסערה. למרבה הצער, רוב האנשים אין להם מושג על המסחר שלא לדבר על מה זה מטבע דיגיטלי, וכיצד מבצעים פעולות מסחר. בדיוק כמו כל השקעה אחרת או סטארט-אפ, אתה צריך לבצע מחקר מראש כדי למזער הפסדים!!!

10 - לחנך את עצמך לפני שתתחיל זה לא רעיון טוב להיכנס לעולם המסחר cryptocurrency ללא ידע רב על איך זה עובד. אז, לפני שאתה מתחיל, חשוב ללמד את עצמך לגבי התעשייה. 

GOOGLE GOOGLE GOOGLE. 09 - יש סיבה לפני הכניסה למסחר להיכנס למסחר ללא כל תוכנית תחשוף את כל המטבעות שלך להפסדים פוטנציאליים. למד כיצד אתה מעוניין לסחור, אם אתם שואפים למסחר על בסיס יומי, השקעה לטווח הארוך וכו...

08 - היזהר ממקורות משוחדים ישנם אינספור מקורות מקוונים עבור מידע לגבי סוגים שונים של cryptocurrencies וכיצד לעבוד איתם. למרבה הצער, רבים ממקורות אלה מוטים. חלקם עשויים לנסות למכור לך סוג מסוים של cryptocurrency.

 07 - מצא את המחיר הממוצע בחר באיזה cryptocurrency אתה רוצה להתחיל לסחור. לאחר מצא מחיר שוק במספר מגרשים גדולים כדי למצוא מחיר ממוצע של המטבע הדיגיטלי בשוק.

06 - הגדרת גבול ולהפסיק בעת תחילת מסחר חדש עבור כל סחר שנערך, חשוב להגדיר יעד מקסימאלי לרווח ויעד מינימאלי להפסדים. הנקודה היא, שיש צורך לקבוע נקודת יציאה גם לרווחים וגם להפסדים.

05 - אל overextend עצמך בעת המסחר המסחר cryptocurrencies, מלווה בעליות וירידות חדות כתוצאה מכך הערך של המטבעות עשוי להשתנות כתוצאה מכך, הערך של סוגים אלה של המטבע עשוי להשתנות בפראות, וזה פוטנציאל להפסד גבוה. הגבל את ההשקעה הכספית כך שאם תפסיד את כל הכסף לא תיפול מהרגליים.

04 - גידור ההימור שלך חילופים שונים מאפשרים הזמנות קצרות. זה מאפשר אחד הימורים על שני הצדדים של השינויים במחיר של Bitcoin. לדוגמה, אסטרטגיה פשוטה תהיה 90% ארוך ו -10% קצר. אסטרטגיה זו מניחה שאתה בטוח יותר בטווח הארוך. אסטרטגיה זו עשויה לספק כל רמה של סיכון.

03 - למד על altcoins לא להזניח את כוחו של altcoins. Altcoins. שווי השוק שלהם קטן יותר נוטה יותר, נדנדה בתמחור. לכל altcoin יש מטרה, קייטרינג נישות שונות. ישנם סיכונים גדולים יותר להשקיע altcoins, אבל גם הרווח גדול יותר.

02 - בצע תרשימים המסחר cryptocurrency אחת הדרכים הטובות ביותר היא לנצל את המסחר הטכני. חשוב לך להבין לא רק איך לקרוא תרשימים, אבל איך לפרש אותם ולהשתמש בהם לטובתך בעת המסחר.

01 - השתמש בתוכנית מסחר כמו כל דבר בחיים, התכנון הוא המפתח במסחר cryptocurrencies. תוכנית ייתן לך דרכים לכניסה ויציאה קלה יותר, להוציא רגשות מחוץ למשחק . התוכנית שלך חייבת לכלול גם טיפים לניהול כסף כדי להבטיח שאתה אף פעם לא נחשף לאובדן גדול מדי.

התייעצות ברשת


FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

חדשות נוספות

הרשם

לקבלת מידע על מטבעות דיגטליים