ביטקוין (Bitcoin)

 מה זה ביטקוין?

עם נסיקתו של מחיר Bitcoin כולם סקרנים לדעת מה זה Bitcoin, ביטקוין הוא מטבע עולמי שלא נשלט ע"י שום גוף מוסדי כמו בנקים ממשלות, מבראשית של הטכנולוגיה blockchain.לפי אנלוגיה זה כמו לשלוח מטבע זהב באמצעות דוא"ל. זוהי רשת המאפשרת מערכת תשלומים חדשה כסף דיגיטלי לחלוטין. זוהי הרשת הראשונה מבוזרת תשלום PTP, הוא מופעל על ידי המשתמשים שלה ללא סמכות מוסדיים או גורם מקשר. ביטקוין (Bitcoin) הינו המטבע הדיגטלי השולט היום בניהול חשבונות דיגיטלים.

מי יצר את Bitcoin?

ב -2009 על ידי אדם לא ידוע תחת השם הבדוי סאטושי נאקאמוטו, אשר גילה מעט מאוד על עצמו ועזב את הפרויקט בסוף 2010. מאז קהילת Bitcoin גדלה.

מי שולט ברשת Bitcoin?

אף אחד אינו הבעלים של רשת Bitcoin זהה לכך שאין בעלים לטכנולוגיה מאחורי הדוא"ל או האינטרנט. עסקאות Bitcoin מאומתים על ידי כורים Bitcoin באמצעות פרוטוקול Bitcoin.

איך עובד Bitcoin?

מנקודת מבט של המשתמש, Bitcoin אינו אלא אפליקציה לנייד או תוכנית מחשב המספקת ארנק אישי של Bitcoin ומאפשרת למשתמש לשלוח ולקבל bitcoins.מאחורי הקלעים, רשת Bitcoin חולקת ספר ציבורי מסיבי בשם "שרשרת הבלוקים". ספר זה מכיל כל עסקה שאי פעם מעובדת, המאפשרת למחשב של המשתמש לאמת את תוקפו של כל עסקה. האותנטיות של כל עסקה מוגנת על ידי חתימות דיגיטליות המתאימות לכתובות המשלוחות, ומאפשרת לכל המשתמשים שליטה מלאה על שליחת bitcoins. לפיכך, אין הונאה, אין חיובים חוזרים או גניבת זהות.

התייעצות ברשת


FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

חדשות נוספות

הרשם

לקבלת מידע על מטבעות דיגטליים